Dijous 12
19:30 Presentació al medis del Llibret 2015 en Palau de Pineda

Divendres 13
22:00 Sopar al casal per a celebrar l’ultima junta general de l’any.
Al finalitzar es presentarà i s’entregarà el llibret ‘Volem Fer Falla. Un joc quimèric’ a tots el fallers i es jugarà unes partides de demostració.

Dissabte 14
18:15 Cantà d’albaes
18:45 Eixida de tota la comisión infantil acompanyant a PAULA Y RUBEN per arreplegar el ninot
20:00 Al tornar, sopar per a tota la comissió infantil oferit per el president infantil RUBEN SEVILLA ROMERO
22:00 Sopar de germanor
24:00 Discomòbil

Diumenge 15
08:00 Plantà infantil
09:00 Desdejuni oferit per el President Infantil, Rubén Sevilla Romero
10:00 Esmorzar en la carpa
11:00 Activitats infantils
14:00 Concurs de arrossos
16:00 Decoració de la carpa
18:00 Concentració al casal, acompanyarem a GEMMA Y MAMEN a replegar el ninot
19:30 Tots de roig per anar a arreplegar LA QUIMERA i les accesories de la actividad amb les artistas
22:00 Sopar de la plantà, fresola i entrepans de pernill i formatge per a tota la comissió
Al finalizar el sopar “GRAN BATALLA DE BOLAS DE BOBI”
24:00 La plantà
Durant la nit “resopó” a càrrec de Mariví

Dilluns 16
10:00 Esmorzar en la carpa oferit per el president infantil
12:00 LII Concurs de dibuix infanil i XXXII memorial en Froilan Guiral
14:00 Dinar en la carpa
17:00 Concentració en el casal per anar a per el premi de la Falla infantil
(En cas de no obtindre premi, pasacarrer per el barri)
20:00 Berenar-sopar per a infantils oferit per Paula Gay Llopis
21:30 1er. Sopar: “Graellada d’embotits”
24:00 Monoleg per Decopivolta Teatre

Dimarts 17
09:00 Esmorzar en la carpa
10:00 Concentració de tota la comisió en el casal per arreplegar el premi de la falla gran
(En cas de no obtindre premi, pasacarrer per el barri a les 12:00 h)
11:00 Visita al Palau de la Generalitat
14:00 Dinar a la carpa
18:00 Play Back infantil
20:00 III Concurs de dibuix de la falla gran
22:00 Disparà nocturna encesa pels nostres presidents Mamen Dobón i Ruben Sevilla
22:15 2on Sopar: “Carrillada”
24:00 Festival de Play Backs

Dimecres 18
10:00 Esmorzar en la carpa
12:00 Pasacarrer per el barri
14:30 Mascletà encesa per la FMI  PAULA GAY LLOPIS
14:45 Dinar a la carpa
18:00 Concentració en el casal de tota la comisió per anar L’ofrena de flors a la verge.
22:15 3er Sopar: “Entrepà de truita de creïlles amb pernill”
24:00 Discomòbil

Dijous 19
10:00 Esmorzar en la carpa a oferit per la nostra presidenta
11:30 Pasacarrer homenatge a Peris Celda
Al tornar posada de corbatins a l’estandart
14:15 Mascletà encesa per GEMMA DOBON
14:30 Dinar a la carpa
17:30 Gran Mascletà Infantil encesa per els mini-pirotecnics
18:30 Xocolatà infantil,
19:30 Després entrega de premis del concurs de dibuix infantil
20:00 Entrega de premis dels diferents concurs de tot el any
22:00 Crema de la falla infantil
22:30 4rt Sopar: “Costelles amb Tomaca”
00:00 Cremà Gran

Deja un comentario